pasek

 Gotowe szablony tablo szkolnego ...

pasek

Oferta dotyczy sprzedaży gotowych szablonów do tablo absolwentów szkół.

Szablony wykonane są formacie *.psd i do ich edycji potrzebny jest program Adobe Photoshop. Wszystkie szablony przygotowane są w taki sposób aby jak najbardziej ułatwić i przyspieszyć proces tworzenia tablo.


Plik składa się z następujących warstw:
- Maska - tło z wyciętymi otworami i ramkami na konkretną ilość osób + ramka na zdjęcie wychowawcy ( otwór należy wyciąć samodzielnie ).
- Warstwy tekstowe do wprowadzenia imion i nazwisk [ każde imię i nazwisko jest na oddzielnej warstwie, można więc dokonywać edycji pojedynczych warstw bez ingerencji w inne ]
- Warstwy tekstowe do wprowadzenia nazwy placówki szkolnej i klasy

Dzięki takiemu układowi można dodawać zdjęcia do tablo bez stosowania żadnych dodatkowych technik, typu: maski, itp, wystarczy tylko zmniejszyć zdjęcie do odpowiednich rozmiarów i podłożyć pod maską z otworami w wybranym miejscu. Każde zdjęcie po ułożeniu na tablo można w pełni edytować, powiększać, zmniejszać, przesuwać czy dokonywać edycji kolorystycznej, jasności lub kontrastu. Pozwala to na dopasowanie poszczególnych zdjęć do siebie, dzięki czemu tablo wygląda bradzo elegancko.

Wszystkie szablony mają wielkość 21 x 30cm i rozdzielczość 300dpi

Szablony sprzedawane są pojedynczo z wybranego rodzaju dla konkretnej ilości osób, lub w pakietach. Na pakiet składa się 18 szt. szablonów *.psd dla ilości osób od 18 do 35.

pasek
ZOBACZ JAKIE RODZAJE TABLO MAMY W OFERCIE
pasek950


Kupujący szablony otrzymują:


**| przy zakupie pakietu dla ilości osób od 18 do 35
- 18szt. szablonów *psd, każdy dla innej ilości osób
Każdy szablon posiada następujące warstwy:
- maska z otworami,
- warstwa z ramkami,
- wastwy tekstowe do wprowadzenia imion i nazwisk
- wastwy tekstowe do wprowadzenia nazwy szkoły i klasy
- tło użyte przy projektowaniu w pliku *.jpg
- licencję na wielokrotne wykorzystanie szablonów do tworzenia tablo
UWAGA ! - Licencja zabrania sprzedawania szablonów innym osobom lub firmom.

Ceny szablonów:
- pakiet - 18 szablonów + w/w dodatki - 350zł
- koszty wysyłki pokrywa sprzedający

Jak zamawiać szablony?
Zamówienia można dokonać telefonicznie na numer 0 - 505 892 371 lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W zamówieniu należy podać numer tablo umieszczony nad konkretnym wzorem, imię i nazwisko zamawiającego [ lub nazwę firmy ], adres na na jaki mają być wysłane szablony i adres e-mail na który zastanie wysłany rachunek proforma z danymi do zapłaty. Pełne dane na jakie zostanie wystawiony rachunek.

Płatność i wysyłka.
Po dokonaniu zamówienia, na adres e-mail podany w zamówieniu zostaje wysłany rachunek proforma z numerem konta na który należy wnieść opłatę za zamówione szablony [ w tytule zapłaty należy podać numer rachunku proforma ]. W dniu wpłynięcia pieniędzy na konto na adres podany w zamówieniu zostaje wysłana płyta CD/DVD z zamówionymi szablonami.
Przesyłka nadawana jest listem poleconym priorytetowym, więc powinna dojść maks. w dwa dni od daty nadania.

UWAGA ! - Nie wysyłam szablonów za pobraniem lub z odroczonym terminem płatności

W razie pytań proszę dzwonić na numer 505 892 371

pasek
( wstecz )
fotografix
Copyright (c) Agencja Fotograficzna FOTOGRAFIX.